EA FIFA 22 21 - piłkarz
0 komentarzy

Cieszynki to dla Ciebie błazenada? EA Sports ma doskonałe rozwiązanie w FIFA 22

Deweloperzy pracujący nad FIFA 22 zdradzili, że w najnowszej odsłonie będziemy mieć możliwość wyłączenie oglądania cieszynek rywala.

Mike Burnacz, główny producent trybu FUT w FIFA 22 udostępnił obszerny tekst opisujący nowości i zmiany w nadchodzącej odsłonie. Trzeba przyznać, że dla fanów tytułu jest to pozycja obowiązkowa. Można tam przeczytać o opcji, która pozwoli zignorować cieszynkę przeciwnika, po straceniu własnej bramki w FUT. Gracze wystarczająco długo naoglądali się głupawych wygibasów piłkarzy, gdy tracili gola w ostatnich minutach wyrównanego meczu.

Tak brzmi pełen opis nowej opcji:

Tracenie bramki zawsze łamie serce, zwłaszcza w wyrównanych meczach. Celebracja strzelonych bramek jest ważnym elementem świata piłkarskiego, jednak wiemy, że oglądanie ich, może być frustrujące dla niektórych graczy.

Dlatego przedstawiamy nową opcję „Celebration Camera Focus”, która po straceniu bramki, pozwoli skupić się na reakcji twojej drużyny lub na cieszynce rywala. Domyślnie opcja ta będzie pokazywać cieszynki przeciwnika. Zmiana tego ustawienia wpłynie na każdy tryb w FIFA 22, a nie tylko FUT.

Mike Burnacz w FIFA Ultimate Team 22 Deep Dive


Premiera FIFA 22 zaplanowana jest na 1 października bieżącego roku. Gra ukaże się na PS4, PS5, XONE, XSX S|X, PC, Google Stadia oraz Switch. Warto przypomnieć, że tylko konsole nowej generacji (PS5 i XSX S|X) będą zawierać next genową technologię, czyli Hypermotion. Ma ona na celu poprawę boiskowej inteligencji piłkarzy, ale także zastosowanie nowych realistycznych animacji zawodników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się