Farming Simulator 22 premiera w tym roku

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe i data premiery FS19

Sprawdzajcie Farming Simulator 19 – wymagania sprzętowe! W końcu wiadomo, jaki komputer uruchomi nadchodzący FS19. Nie dość, że podano minimalne wymagania sprzętowe Farming Simulator 19, to jeszcze dowiedzieliśmy się, kiedy tytuł wjedzie na rynek. Jest konkretna data premiery.

Jeśli czekacie na kolejną część popularnej serii symulatorów farmy, już wiadomo, ile czasu zostało do premiery. Posiadacze komputerów mogą również sprawdzić minimalne wymagania FS19, które zostały opublikowane na Steam.

Farming Simulator 19 – FS19 – wymagania sprzętowe

Do uruchomienia FS19 nie będziemy potrzebowali mocnego komputera. Wystarczy pecet wyposażony w procesor Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD, karta grafiki na poziomie GeForce GTX 560 (2 GB VRAM) oraz 4 GB pamięci RAM. Farming Simulator 19 będzie wymagał 20 GB wolnej przestrzeni na dysku twardym. Tak prezentują się minimalne wymagania sprzętowe, które pozwolą odpalić symulator, lecz nie pozwolą pograć w maksymalnych ustawieniach grafiki. Póki co jednak, zalecane/rekomendowane wymagania FS19 nie zostały ujawnione przez dewelopera.

Wymagania FS19 – minimnalne:

  • System operacyjny: Windows 7, 8 lub 10 (w wersji 64-bitowej)
  • Procesor: Intel taktowany zegarem 2,5 GHz lub czterordzeniowy odpowiednik AMD
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 560, AMD Radeon 7770 lub lepsza; 2 GB
  • Pamięć RAM: 4 GB
  • Miejsce na dysku twardym: 20 GB

Data premiery i cena Farming Simulator 19

Nie tylko wymagania sprzętowe gry zostały ujawnione, lecz również jej data premiery. FS19 zadebiutuje 20 listopada tego roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Kto będzie chciał zaopatrzyć się w wersję gry PC, zapłaci za nią 129,99 zł. Cena na PS4 i Xbox One wynosi natomiast 199,99 zł. W każdym przypadku możemy liczyć na edycję z polskimi napisami.

Jeśli natomiast zamówimy Farming Simulator 19 przed premierową, zgarniemy bonus w postaci pojazdu serwisowego Retriever z napędem 4×4.

Farming Simulator 19 – zwiastun z E3 2018

Nowości w Farming Simulator 19

Farming Simulator 19 wykonuje wielki krok naprzód, udostępniając największy zestaw pojazdów w historii! Gracz może pokierować wiernie odtworzonymi pojazdami i maszynami wiodących marek, takich jak John Deere (największy producent maszyn rolniczych na świecie; po raz pierwszy w grze), Case IH, New Holland, Challenger, Fendt, Massey Ferguson, Valtra, Krone i Deutz-Fahr.

W grze Farming Simulator 19 znajdą się nowe tereny w Ameryce i Europie, na których będzie można rozwijać i rozbudowywać swoją farmę. Pojawią się także interesujące prace związane z uprawą bawełny i owsa, nie wspominając o nowych maszynach rolniczych! Gracze hodują świnie, krowy, owce i kury, a tym razem po raz pierwszy mogą także wsiąść na konia i przemierzać rozległe tereny wokół gospodarstwa.

Seria Farming Simulator pozwalała nam dotychczas kupować pola od innych rolników. Lecz co powiecie na to, że w FS 19 będziecie mogli nabyć kawałek terenu i zbudować na nim własne gospodarstwo, stawiając różne zabudowania? Na tym jednak nie koniec, ponieważ nasze nieruchomości będziemy mogli ulepszać, np. poprzez dodawanie do nich ogrodzeń i innych elementów charakterystycznych dla farmy, jak zagrody.

Świetne jest również to, że budowanie farmy będzie możliwe nie tylko w trybie dla pojedynczego gracza, lecz również w trybie multiplayer Farming Simulator 19. W tym drugim przypadku będzie jednak ograniczenie – w świecie gry będą mogły istnieć maksymalnie cztery gospodarstwa.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%