Far Cry: New Dawn za 49,99 zł w pudełku na PC, PS4 i Xbox One

Far Cry: New Dawn możemy kupić obecnie w promocji w jednym z elektromarketów. 

Kto jeszcze nie pochylił się nad Far Cry: New Dawn i czekał na jakąś promocję wersji pudełkowej, może teraz kupić grę Ubisoftu za 49,99 zł na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Gdzie? Linki poniżej:

Opis Far Cry New Dawn

Poznaj odmienione, postapokaliptyczne Hope County 17 lat po światowej katastrofie nuklearnej. Dołącz do innych ocalałych i poprowadź ich do walki z nowymi groźnymi przeciwnikami – bandytami i ich bezwzględnymi przywódczyniami – bliźniaczkami – chcącymi przejąć ostatnie surowce.

  • WALCZ O PRZETRWANIE W POSTAPOKALIPTYCZNYM ŚWIECIE – Chwyć za broń w pojedynkę lub ze znajomym w trybie współpracy, by przetrwać w tym nieprzewidywalnym i zmieniającym się świecie.
  • STAŃ PRZECIWKO DWÓM NOWYM CZARNYM CHARAKTEROM – Zwerbuj ekipę spluw i kłów do wynajęcia i zawiązuj sojusze, by wspólnie stawiać opór przywódczyniom bandytów – bliźniaczkom.
  • ROZWIJAJ BAZĘ ORAZ GRUPĘ OCALAŁYCH – Ulepszaj swoją bazę, werbując specjalistów, którzy pomogą ci odblokować nowe możliwości, w tym tworzenie broni, sprzętu i inne.
  • WALCZ O ZASOBY W HOPE COUNTY I POZA NIM – Tocz walki o teren z bandytami i wyruszaj na wyprawy w pamiętne miejsca na terenie całych Stanów.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: