Far Cry 6 z datą premiery? Microsoft Store zdradził za dużo

0 komentarzy

W Microsoft Store pojawiła się konkretna data premiery Far Cry 6. Najnowsza odsłona serii Ubisoftu została niedawno przełożona.

Niedawno poinformowaliśmy Was o opóźnieniu premiery szóstej części Far Cry. Gra została przełożona na dotychczas nieznany termin i nie mogliśmy nawet gdybać, kiedy dokładnie trafi w ręce graczy.

Wygląda jednak na to, że to już koniec niepewności. Strona gry w sklepie Microsoft Store doczekała się aktualizacji i zdradza teraz datę premiery. Far Cry 6 ma zadebiutować na rynku 25 maja 2021 roku.

Mało prawdopodobne, aby to był błąd ze strony Microsoftu. W podobny sposób ujawniono niedawno datę premiery Deathloop, a ta została dzień później potwierdzona przez wydawcę. Bardzo możliwe, że końcówka maja to faktyczna data premiery FC6.

Źródło: Twitter

Jak do tej pory nie dowiedzieliśmy się za dużo o nowej grze Ubisoftu. Wielu miało nadzieję, że zobaczymy materiały z rozgrywki na konferencji AMD, jednak Ubi ujawniło tylko czysto technologiczne szczegóły i nie pokazało wówczas nic nowego.

Jeśli FC6 faktycznie ma zadebiutować już w maju, to wkrótce powinna rozpocząć się szersza kampania marketingowa. Choć serię cechuje spora powtarzalność, to ma ona liczne grono fanów, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych odsłon.

Tym razem jednak możemy doczekać się istotnych zmian względem poprzedników. Po Watch Dogs Legion i Assassin’s Creed Valhalla widać, że Ubisoft zaczyna eksperymentować ze swoimi sprawdzonymi formułami i kto wie, może Far Cry 6 wprowadzi do cyklu jakieś znaczące nowości?

Jakub Stremler

Miłośnik kultury bardziej i mniej popularnej. Fan Hideo Kojimy, literatury weird fiction (Lovecraft, Poe, Ligotti!) oraz dobrej muzyki. Gra właściwie we wszystko. Od sandboxów, przez RPG, aż po tytuły indie z najgłębszych zakamarków Steam. Ceni sobie oryginalne pomysły, dobre, odważne historie i stronę artystyczną produkcji. Przygodę z grami rozpoczął od drugiego Turoka, przeszedł fazę zatwardziałego pecetowca, a następnie konsolowca, tylko po to, żeby skończyć jako gracz multiplatformowy.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się