Fallout Shelter zarabia miliony, a przed nami jeszcze wersja na Androida

Fallout Shelter okazał się strzałem w dziesiątkę, o czym mogą świadczyć liczby ujawnione przez firmę Super Data. Edycja gry na Anroida pewnie nieźle dopompuje jeszcze tę kwotę.

Fallout Shelter zostało przedstawione podczas targów E3 2015 i od razu zadebiutowało na urządzeniach mobilnych z systemem iOS. Gra jest darmowa i jak pisaliśmy na początku miesiąca, bije rekordy popularności w App Store. Oczywiście tytuł zawiera mikropłatności, więc Bethesda może na nim trochę zarobić. Ile konkretnie?


Pełnych danych nie znamy, lecz firma Super Data ujawniła, że tylko przez dwa tygodnie od premiery gra Fallout Shelter zarobiła 5,1 mln dolarów, co jest naprawdę świetnym wynikiem. Przypominamy, że tytuł zadebiutował miesiąc temu, więc wspomniany wynik może być nawet dwukrotnie wyższy.

Bethesda zniosła zatem kolejne złote jajko, które nie dość, że nieźle zarabia, to jeszcze promuje nadchodzącego Fallout 4. Do końca sierpnia Fallout Shelter pojawi się również na Androida, więc strumień pieniędzy z mikropłatności jeszcze się poszerzy. A Wy gracie w tę mobilną perełkę? Jeśli nie, to zerknijcie na poniższy zwiastun, przedstawiający produkcję.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

14 Shares
Share14
+1
Tweet