Fallout Shelter – Święto Dziękczynienia w nowej aktualizacji

Chętni na zmianę wystroju swojej krypty? Darmową zmianę wystroju, rzecz jasna.

Bethesda ogłosiła na Twitterze, że w tym tygodniu światło dzienne ujrzy tematyczny dodatek do Fallout Shelter, ze Świętem Dziękczynienia w roli głównej. Tak się składa, że update jest już dostępny do pobrania z AppStore i Google Play.


Spodziewać możemy się przede wszystkim zmian wizualnych w grze. Na stołach pojawią się indyki, a mieszkańcy krypt – zarówno mężczyźni, jak i kobiety – przywdzieją staromodne ubrania, tzw. stroje pielgrzymów, wypadające w paczkach śniadaniowych otrzymywanych za wykonywanie poszczególnych zadań.

Biorąc pod uwagę to, jak chętnie Bethesda wypuszcza tematyczne dodatki do swojej mobilnej produkcji, myślę, że w najbliższej przyszłości śmiało możemy spodziewać się obwieszonych kolorowymi lampkami choinek, zwisających z sufitów jemioł czy czerwonych czapek z pomponikami.

Podobają się Wam takie drobne smaczki? W ogóle grywacie jeszcze w Fallout Shelter, czy może zarządzanie własną kryptą zdążyło się Wam do premiery czwórki znudzić i wolicie przemierzać Pustkowia samemu?

 

 

17 Shares
Share17
+1
Tweet