Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 za darmo na Steam, jeśli masz grę na Bethesda.net. Do tego darmowe klasyki

Bethesda szykuje premierę Fallout 76 na Steam. Gra, wraz z dodatkiem Wastelanders, pojawi się na platformie firmy Valve już 14 kwietnia. Z tej okazji deweloper ma specjalną ofertę dla posiadaczy „siedemdziesiątki szóstki” kupionej na Bethesda.net.

Bethesda wychodzi z założenia, że wielu graczy, którzy grali w Fallout 76 na PC poprzez launcher Bethesda.net, chciałoby mieć także tę opcję na drugiej platformie, czyli na Steam. Jeśli zaliczacie się do tej grupy, mamy dla Was dobre wieści.

Aby odebrać bezpłatną kopię Steam Fallouta 76, wystarczy przejść tutaj i połączyć konto Steam ze swoim kontem Bethesda.net przed godz. 5:59 czasu polskiego, 13 kwietnia. Kiedy wersja Steam będzie dostępna, automatycznie otrzymacie prawo do pobrania Fallouta 76 na tej platformie – informuje dewelopwer.

Pamiętajcie jednak, że nie będzie możliwe przenoszenie atomów czy członkostwa Fallout 1st pomiędzy Bethesda.net a Steam. Dodatkowo zarabiane atomy zostaną przypisane do konkretnej platformy. Jednak przedmioty zakupione w Atomowym Sklepie będą wspólne dla obu platform – Bethesda.net i Steam.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ do zgarnięcia jest Fallout Classic Collection za darmo.

Nawet jeżeli nie kupiliście Fallouta 76 na Bethesda.net, a chcecie dołączyć do nas na platformie Steam, wciąż mamy dla was niespodziankę. Od 14 do 28 kwietnia, jeśli kupicie Fallouta 76 na Steam (standardową wersję Fallout 76: Wastelanders albo Fallout 76: Edycję Wastelanders Deluxe), otrzymacie Fallout Classic Collection – zestaw zawierający Fallouta 1, Fallouta 2 i Fallout Tactics – bezpłatnie! Osoby, które posiadają grę na Bethesda.net i aktywują swoją bezpłatną kopię Steam, także otrzymają Fallout Classic Collection podczas tego dwutygodniowego okna popremierowego – czytamy w komunikacie Bethesdy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się