Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fallout 76 data premiery. Sprzeczne informacje pojawiają się w sieci

Bethesda zaskoczyła fanów uniwersum Fallout niedawną zapowiedzią nowej odsłony serii. Jednocześnie pojawiły się niejasne informacje mówiące o tym, że nowa część nie będzie tradycyjnym RPG. Teraz internet rozgrzewa kolejna plotka – Fallout 76 data premiery. 

W przypadku Fallout 4 nie musieliśmy czekać zbyt długo od zapowiedzi do samej premiery. Pięć miesięcy od ujawnienia projektu, wylądował on na sklepowych półkach. Tym bardziej jesteśmy ciekawi, jak będzie z Fallout 76 – deweloperzy również szykują szybką kampanię czy też może tym razem poczekamy o wiele dłużej? Póki co, do sieci wpadają odmienne informacje.

Fallout 76 data premiery

Konkretna data premiery Fallout 76 pojawiła się na brytyjskim Amazonie. Według sklepu, gra zadebiutuje naprawdę szybko – 4 sierpnia 2018 roku. Tak krótki czas oczekiwania wydaje się trochę nierealny, choć z drugiej strony wiadomo – jeśli wierzyć doniesieniom Kotaku – że nowy Fallout stanowił początkowo komponent sieciowy do Fallout 4, lecz na tyle się rozrósł, że postanowiono uczynić z niego osobną grę. Jeśli zatem prace nad Fallout 76 trwają już tak długo, rychła premiera gry jest jak najbardziej możliwa.

Fallout 76 data premiery

Premiera Fallout 76 w 2019 roku

Z drugiej strony mamy doniesienia z EB Games Australia, które zauważył serwis Gamepur. Tam pojawił się baner, który jasno daje do zrozumienia, że nie mamy co liczyć na debiut nowego Fallouta jeszcze w tym roku.

Wiadomość o premierze Fallout 76 została przekazana za pośrednictwem tweeta EB Games Australia, który został później usunięty, ale zawierał coś, co wydawało się być oficjalnym banerem promocyjnym.

Premiera Fallout 76

Mamy zatem dwa całkowicie różne scenariusze i drogę, którą pójdzie Bethesda, poznamy na tegorocznej prezentacji Bethesdy na E3, która odbędzie się w Los Angeles 11 czerwca o godzinie 3:30 CEST.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%