Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fall Guys – pierwsza aktualizacja już dzisiaj, a wraz z nią nowa konkurencja

Dziś do Fall Guys trafia pierwszy update, który wnosi do produkcji szereg poprawek technicznych i rozgrywkę o nazwie Jump Showdown.

Tego rodzaju konkurencja pojawiła się w wersji beta produkcji, ale w finalnym wydaniu Fall Guys była do tej pory niedostępna. Generalnie chodzi o to, że na środku planszy znajduje się kolumna złożona z dwóch obracających się segmentów i są do niej przyczepione belki, których należy unikać jak ognia – w przeciwnym razie zostaniemy stratowani i zrzuceni z planszy.

Oprócz tego Mediatonic opublikowało listę zmian na poziomie technicznym. Poprawiono między innymi fizykę tam, gdzie szwankowała i dodano wsparcie dla niektórych kontrolerów w wersji gry na PC.

Fall Guys zadebiutowało 4 sierpnia na PS4 i PC. Nietuzinkowy tytuł, który zapewnia bezstresową i prostą rozrywkę w cukierkowej rzeczywistości, zyskał wielką sympatię graczy na całym świecie. Wczoraj pisaliśmy o tym, że w pierwszy tydzień od debiutu produkcja o upadających ludkach wyprzedała się na Steamie w liczbie dwóch milionów egzemplarzy.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się