EXP: War Trauma to mocny horror o weteranie II wojnie światowej. Jest darmowe demo

EXP: War Trauma to mocny horror o weteranie II wojnie światowej
Newsy PC

W sieci pojawił się zwiastun nowego horroru EXP: War Trauma. To produkcja grozy opowiadająca o losach weterana II wojny światowej z bardzo trudną przeszłością.

W grze wcielamy się w Kriegera – żołnierza, którego życie zdecydowanie nie było usłane różami. Celem gracza jest odkrycie historii protagonisty i zmierzenie się z koszmarami wojny. Co ciekawe, choć zaprezentowane w scenariuszu gry wydarzenia są fikcyjne, deweloperzy inspirowali się faktami historycznymi.

Od strony rozgrywki jest to dość tradycyjny współczesny horror połączony z symulatorem chodzenia. Produkcja skupia się na odsłanianiu przed graczem kolejnych kart scenariusza i prezentowaniem kolejnych tajemnic do odkrycia, ale znajdzie się też miejsce na zagadki i chwile grozy. Zapowiada się więc dość klasycznie i pozostaje mieć nadzieję, że EXP wyróżni się czymś na tle konkurencji. Przypominam, że w produkcji znajduje się bardzo podobne do omawianego tytułu Ad Infinitum.

Jeśli czujecie się zaintrygowani, już teraz możecie sprawdzić EXP: War Trauma zupełnie za darmo. Gra otrzymała wersję demonstracyjną, którą znajdziecie na platformie Steam.

Niestety nie ujawniono konkretnej daty premiery. Najpewniej zostanie ona ogłoszona w ciągu najbliższych miesięcy.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie