Fajne to Exoprimal. Zobaczcie nowy zwiastun i fragmenty rozgrywki

,Exoprimal - zrzut ekranu
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

W sieci pojawił się kolejny zwiastun Exoprimal. Świeżutka marka Capcomu zapowiada się coraz ciekawiej i nawet fabuła robi całkiem dobre wrażenie.

Najnowszy trailer skupia się na historii, którą prześledzimy nadchodzącej produkcji Capcomu. W grze wcielimy się w członka Exofighters, czyli organizacji walczącej z najeżdżającymi Ziemię dinozaurami. Wyposażeni w potężne kombinezony wojownicy masakrujący hordy dinusiów grają tu oczywiście główne skrzypce, ale w tle ich zmagań rozegra się też całkiem ciekawa intryga.

Choć Exoprimal na pierwszy rzut oka prezentuje się dość dziwnie (a fani Dino Crisis go nienawidzą), im więcej materiałów z gry się pojawia, tym bardziej podoba mi się najnowszy eksperyment Capcomu. Dinozaury i zakuci w futurystyczne kombinezony wojacy to teoretycznie dość kiczowate połączenie, a jednak gra nie wygląda źle. Kto wie, może tytuł ten będzie jednym z większych zaskoczeń przyszłego roku?

Exoprimal trafi w ręce graczy w 2023 roku, ale nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery. Gra zadebiutuje PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie