Exoprimal dostało nowy zwiastun. Poznajcie krwiożercze dinozaury, z którymi zawalczycie

Exoprimal dostało nowy zwiastun. Skupia się na dinozaurach
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Capcom opublikowało nowy zwiastun Exoprimal. Najnowszy materiał prezentuje dinozaury, które zagrożą graczom w trakcie rozgrywki.

Poza standardowymi przedstawicielami wymarłych gatunków, w nowej produkcji Capcom spotkamy również bardziej niestandardowe dinozaury. Na graczy zapolują między innymi wybuchające jaszczury, zionące ogniem bestie i tajemniczy Neo T. Rex, który zdaje się być potężnym bossem. Różnorodność zdecydowanie zasługuje na pochwałę, ale miejmy nadzieję, że przeciwników jest więcej niż na poniższym trailerze.

Choć gra zebrała sporo hejtu za liczne podobieństwa do wciąż nieżywego Dino Crisis, w gruncie rzeczy wygląda całkiem ciekawie. Sam pomysł na kooperacyjną produkcję o strzelaniu do hord dinozaurów jest całkiem dobry, a jak dodamy do tego intrygujący setting, otrzymamy przyjemną, choć trochę znajomą mieszankę.

Niedawno ujawniono całą masę nowych materiałów z gry. W sieci znalazły się długie zapisy gameplay’u, dzięki którym możecie zapoznać się z pełnymi meczami multiplayer. Obejrzycie je w tym miejscu.

Exoprimal zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Gra trafi na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie