Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Evil Genius 2: premiera gry opóźniona przez koronawirusa

Imperium zła zbudujemy w trochę innym terminie niż planowali to twórcy Evil Genius 2. Pandemia koronawirusa wpłynęła na postęp prac. 

Na twitterowym koncie studio Rebelion pojawiła się dość smutna informacja dla fanów produkcji Evil Genius 2. Premiera kontynuacji RTS-a z 2004 roku niestety nie odbędzie się zgodnie z planem. Jak możemy przeczytać w oświadczeniu producenta gry, Evil Genius 2 pojawi się dopiero w 1. połowie 2021 roku.

Powód opóźnienia jest dość prosty i nie wymaga długiego tłumaczenia – winowajcą jest pandemia koronawirusa. Konieczność prowadzenia prac w systemie zdalnym spowalnia rozwój projektu gry i tym samym datę premiery. Grywalną wersję gry mamy otrzymać za kilka miesięcy. Zanim to nastąpi twórcy obiecują udostępniać w tym czasie nowe materiały wideo, a tuż przed zbliżającym się terminem debiutu, zaproszą niektórych z użytkowników do zamkniętej bety.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się