Escape from Tarkov bez retuszu. Co powiecie na otoczenie, w którym rozegra się walka?

Escape from Tarkov bez retuszu. Co powiecie na otoczenie, w którym rozegra się walka?
Newsy PC PS4 XOne

Twórcy chwalą się kolejnymi ujęciami z gry.

Battlestate Games publikuje kilka kolejnych screenów z Escape from Tarkov przedstawiających środowisko, które stanie się areną naszych zmagań. Deweloperzy zaznaczają przy tym, że są to bezpośrednie zrzuty ekranu z gry, bez żadnego retuszu upiększającego.

Obrazki jednocześnie pokazują najnowszy build Escape from Tarkov, który wprowadza ulepszone efekty oświetlenia. Taka wersja gry ma być dostępna już wkrótce dla graczy sprawdzających produkcję w zamkniętych testach alpha.

Zapraszamy do galerii i czekamy na Wasze opinie odnośnie tego, co na nich zobaczyliście!

Escape from Tarkov – nowe screeny robią wrażenie

Deweloperzy pokazali właśnie sześć świeżutkich screenów z oczekiwanego przez fanów strzelanin Escape from Tarkov. Przypominamy, że tytuł nadal znajduje się w fazie alpha i twórcy testują obecnie kilka nowych rozwiązań graficznych, związanych z efektami oświetlenia.

Poniższe obrazki pochodzą właśnie z najnowszego kodu produkcji i możemy na nich zobaczyć, czego się spodziewać w kwestii odblasków i światła. Escape from Tarkov ma połączyć w sobie sieciową strzelaninę FPS/TPS z elementami RPG i domieszką survivalu. Co ciekawe, mamy otrzymać również rozbudowaną fabułę skupiającą się na skandalu politycznym, który doprowadził do wybuchu konfliktu zbrojnego pomiędzy korporacją Terra Group, a władzami Rosji. Gra jest tworzona z myślą o komputerach PC, choć wersje na konsole PlayStation 4 iXbox One nie są wykluczone.

Escape from Tarkov – zobaczcie, jak nagrywa się realistyczny dźwięk wystrzałów

Studio Battlestate Games chce jak najwierniej odwzorować w Escape from Tarkov nie tylko wygląd broni, lecz również jej brzmienie. W tym celu deweloperzy udali się na poligon firmy Kałasznikow, gdzie mieli okazję nagrać odgłosy wystrzałów z różnego typu oręża, którym postrzelamy w samej grze.

Poniżej możecie zobaczyć, jak wyglądała cała akcja z rejestracją dźwięków. Warto przed tym zajrzeć do galerii, w której możecie się przekonać, że modele karabinów będą wyglądać w Escape from Tarkov naprawdę realistycznie. Wszelkie detale, otarcia metalu i inne szczegóły prezentują się wyśmienicie!

Przypominamy, że gra jest szykowana na razie jedynie na PC, choć jeszcze nie wiemy, kiedy konkretnie pojawi się w sprzedaży. Po wydaniu na blaszaki możliwe są wersje konsolowe (PlayStation 4Xbox One).

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie