Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Epic Games Store oddaje różnicę pieniędzy za grę kupioną niedługo po promocji

Od teraz jeśli kupimy grę w EGS tuż po promocji, sklep automatycznie zwraca różnicę. Epicy nie zapowiedzieli jeszcze tej funkcji, ale piszą o niej poszczególni użytkownicy, którzy po zakupach dostali wiadomość ze sklepu.

Od teraz jeśli nabędziemy tytuł chwilę po promocji, Epic Games zwróci nam różnicę pieniędzy – i to automatycznie, więc nie będziemy musieli o to w żaden sposób wnioskować. Wprowadzenie rozwiązania nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone przez Epików, aczkolwiek niektórzy użytkownicy już teraz relacjonują, że funkcja u nich działa.

Podawanym przez media przykładem jest Joshua Boggs, współzałożyciel niezależnej firmy deweloperskiej Studio Mayday. Zamieścił on na Twitterze treść komunikatu od EGS.

Epic Games Store – kupony są odnawialne

Ile by nie mówić na temat polityki EGS, to jednak twórcy Fortnite’a potrafią przyciągnąć klientów. Warto w tym miejscu wspomnieć, że ostatnio firma ponownie udostępniła słynne kupony, dzięki którym nabędziemy dostępne w sklepie produkcje z rabatem 40 złotych (o ile kosztują one więcej niż 59,90).

Tak spora zniżka – w połączeniu z trwającymi aktualnie promocjami na poszczególne tytuły – sprawia, że niektóre gry możemy kupić tak tanio, jak nigdzie indziej. Co ciekawe, tym razem kupon jest odnawialny – możemy nabyć nieskończenie wiele produkcji, a rabat za każdym razem się odnowi. Promocja trwa do 11 czerwca.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się