Na przypisanie tej gry zostały ostatnie godziny. Spieszcie się do Epic Games Store

Epic Games Store - gra za darmo - Control
PC

Dziś do godziny 16:59 możecie odebrać kompletnie za darmo grę Control w Epic Games Store. To kolejna szansa, by przypisać produkcję do swojego konta.

Cóż, Control było już do zgarnięcia kilka tygodni temu na EGS-ie. W związku z tym część graczy będzie zawiedziona, aczkolwiek jeśli ktoś nie załapał się ostatnim razem, to teraz znowu ma taką możliwość.

Control to trzecioosobowa strzelanka twórców odpowiedzialnych m.in. za Alana Wake’a. Wcielacie się w Jesse Faden, która znalazła się w samym środku ataku mocy z innego świata. Będąc w budynku Federalnego Biura Kontroli, szybko okazuje się, że pobyt tam zmienia się w krwiożerczą walkę na moce kinetyczne. Nietypowy gameplay, ładna grafika i wciągająca fabuła. Czego chcieć więcej?

Dziś o 17:00 odblokuje się kolejna niespodzianka, którą będziecie mogli przypisać do swoich kont na platformie Epic Games Store? Co to takiego może być? Osobiście liczę, że będzie to jednak coś, czego jeszcze nie był. Czy tak będzie? Dowiemy się dopiero za kilka godzin, kiedy to zostanie ujawniona następna produkcja.

Macie swoje typy nadchodzącego gratisu? Na jakiś konkretny tytuł liczycie? Jeśli tak, zachęcam do podzielenia się w komentarzach swoim wyborem. A nuż, widelec może jakiś szczęściarz będzie miał rację.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie