Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Epic Games Store dodaje do swojego sklepu dwie oczekiwane funkcje

Od początków Epic Games Store słyszeliśmy narzekania m.in. na ubogość funkcji, jakie oferuje sklep. Teraz Epicy wdrażają dwie duże nowości, choć na razie testowo.

Pierwsza z nowych funkcji, jaką otrzymał Epic Games Store, to osiągnięcia. Tak, tego brakowało wielu z nas! Jednak funkcja znajduje się dopiero w fazie testów i jak informują Epicy, zobaczymy ją tylko w wybranych grach. Jakich? Listy nie podano, lecz na pewno achievementy pojawiły się w ARK: Survival Evolved.

Druga nowość w Epic Games Store, to wsparcie dla modów od graczy. I znowu należy się jeszcze wstrzymać z gromkimi brawami, ponieważ i tutaj funkcja jest dopiero na etapie testów. Póki co, została ona wprowadzona testowo tylko do jednej gry, a jest nią MechWarrior 5 Mercenaries.

Zobacz także: Epic Games Store – kto stoi za fenomenem sklepu z grami?

Dobrze jednak, że coś się dzieje i sklep jest systematycznie rozwijany, choć tempo zmian mogłoby być oczywiście szybsze.

Przypominamy, że słynący rozdawania gier za darmo Epic Games Store proponuje obecnie wszystkim chętnym trzy indyki: 20XX, Barony i Superbrothers: Sword & Sworcery. Za tydzień otrzymamy Wilmot’s Warehouse.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się