Nowa gra za darmo już dostępna na Epic Games Store. Rozbudowana kontynuacja popularnej serii

Epic Games gry za darmo. Dziś do odebrania kolejny tytuł
Newsy PC

Jak co tydzień na Epic Games pojawiają się nowe gry za darmo. Tym razem na odbiór czeka symulator gotowania, lecz z dodatkowymi funkcjami.

Dziś zakończył się czas rozdawania Unrailed, pora więc na kolejny tytuł. Cook, Serve, Delicious! 3 nie jest zwykłym symulatorem strategicznym polegającym na prowadzeniu food trucka. Znalazły się tu także elementy akcji. Grę osadzono w 2042 roku w rozdartej wojną Ameryce. Na graczy czeka tu 380 poziomów, ponad 200 rodzajów różnorodnych dań i ponad sto godzin rozgrywki w oparciu o kampanię fabularną. To kontynuacja popularnej serii, lecz z ulepszoną mechaniką, zatem rozgrywka będzie jeszcze ciekawsza.

„Wyrusz w drogę w tej rozbudowanej kontynuacji serii Cook, Serve, Delicious! o milionowej sprzedaży. Podróżuj przez całe Stany Zjednoczone, aby uczestniczyć w mistrzostwach Iron Cook Foodtruck Championships wraz z zespołem zaufanych robotów, Whisk oraz Clever”.

– głosi opis produkcji.

Gry za darmo na Epic Games są dostępne zawsze od czwartku do czwartku. To oznacza, że obecny tytuł możecie odebrać do 18 sierpnia 2022 roku do godziny 17:00. O tej porze oferta bezpłatnych produkcji się zmienia; w przyszłym tygodniu na odebranie będzie czekać pakiet zawartości do Rumbleverse.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie