Gdzie jest Enola Holmes? Nowy plakat kontynuacji tylko dla spostrzegawczych

Enola Holmes 2 - oryginalny plakat z bohaterami filmu
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Netflix zaprezentował plakat nadchodzącego filmu Enola Holmes 2. Henry Cavill i Millie Bobby Brown starannie ukryli się na grafice.

Nowy plakat wygląda niczym wzorowany na zabawie na spostrzegawczość Gdzie jest Wally?. Na pierwszy rzut oka trudno bowiem zauważyć dwójkę ważnych bohaterów: Sherlocka Holmesa (Henry Cavill) oraz tytułową Enolę, jego młodszą siostrę (Millie Bobby Brown). Ukryli się w tłumie ludzi, choć jesteśmy pewni, że poradzicie sobie z ich wypatrzeniem.

Wyraźnie zaznaczona obecność Cavilla na plakacie może być potwierdzeniem dotychczasowych plotek mówiących o tym, że rola aktora w kontynuacji miała być nieco większa niż w pierwszej części. Enola Holmes ma bowiem zaangażować się w wyjątkowo skomplikowaną sprawę, przy której niezbędna będzie pomoc Sherlocka.

Jak na razie nie wiadomo niestety, kiedy Enola Holmes 2 trafi na Netflix. Platforma nie zaprezentowała jeszcze zapowiedzi ani nie wspomniała o dacie premiery. Jako że zdjęcia ukończono w styczniu, a pierwsze materiały promocyjne powoli się pojawiają, można jednak liczyć na to, że film znajdzie się na Netfliksie w niedługim czasie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie