Enola Holmes 2 ma datę premiery. Millie Bobby Brown i Henry Cavill powrócą jeszcze w tym roku

Enola Holmes 2 z oficjalną datą premiery. Młodzi detektywi - szykujcie się
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Enola Holmes 2 otrzymała oficjalną datę premiery. Potwierdzono tym samym, że film zadebiutuje na Netfliksie jeszcze w tym roku.

Zaledwie wczoraj informowaliśmy Was o najnowszym plakacie filmu; Netflix nie zdecydował się jednak na umieszczenie na nim daty premiery. Ta pojawiła się jednak niedługo później. Wiadomo więc z całą pewnością, że kontynuacja przygód młodszej siostry Sherlocka (w jej roli ponownie Millie Bobby Brown) trafi do serwisu jesienią, nieco ponad dwa lata po debiucie pierwszej części. Premierę ustalono na 4 listopada 2022 roku.

Nadal niestety nie wiadomo, na czym dokładnie skupi się kontynuacja. Jako że seria nie trzyma się zbyt wiernie książkowych oryginałów autorstwa Nancy Springer, nie możemy nawet sięgnąć po powieści w poszukiwaniu wskazówek. Dotychczasowe plotki sugerują, że rola Sherlocka Holmesa (Henry Cavill) będzie tu znacznie większa niż w pierwszej części; na potwierdzenie tego musimy jednak jeszcze zaczekać. Na szczęście w przypadku Netfliksa można liczyć na szeroko zakrojoną kampanię promocyjną; gdy mamy już nie tak odległy termin premiery, z pewnością już wkrótce pojawią się kolejne materiały.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie