Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Elder Scrolls 6 na PS5? Sony zabiera głos

Szef Sony odnosi się do kwestii wydania Elder Scrolls 6 na PS5.

Jim Ryan pełniący funkcję prezesa Sony Interactive Entertainment, podkreślił, że zagadnienie wydania produkcji na PlayStation 5 leży poza jego kontrolą. Jak zapewne pamiętacie Microsoft kupił Bethesde. Na chwilę obecną nie można przewidzieć czy Elder Scrolls 6 oraz Starfield zawitają na platformę Japończyków.

Jednocześnie Ryan przyznał, że szanuje swoich konkurentów i stwierdza, że działania przez nich podejmowane zdają się być racjonalne. Dodaje jednak, że azjatycki producent ma nieco inną strategię niż Microsoft. Zakłada ona stabilny, chociaż powolny rozwój swoich studiów. Prezes Sony jest bardzo dumny z tytułów startowych wydanych na PlayStation 5.

Przedstawiciel zielonych będący dyrektorem finansowym, stwierdził, iż nie jest przesądzone, że produkcje Bethesdy nie będą się ukazywały na PS5. Najpewniej jednak tego rodzaju wydania mogą być w jakimś stopniu okrojone w stosunku do edycji xboksowych a ich premiery odbędą się później.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się