Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Elden Ring pojawi się na Taipei Game Show. Bez nowego zwiastuna [Aktualizacja]

Sony ogłosiło właśnie, że Elden Ring pojawi się na imprezie Taipei Game Show. Możliwe więc, że już niedługo dowiemy się nieco więcej na temat tajemniczego projektu studia FromSoftware.

AKTUALIZACJA: oficjalnie potwierdzono, że zwiastun Elden Ring podczas Taipei Game Show 2020 będzie tym samym, który pokazano na E3 2019 (dzięki Dualshockers).

Oryginalna wiadomość:

Elden Ring zapowiedziano podczas konferencji Microsoftu na zeszłorocznych targach E3. Wtedy też zobaczyliśmy pierwszy zwiastun produkcji, ale poza tym nie dowiedzieliśmy się o niej za wiele. To może zmienić się już niedługo: Sony potwierdziło właśnie, że na imprezie Taipei Game Show, która ma odbyć się 6-9 lutego w Tajwanie, tytuł się pojawi. Nie do końca wiadomo, czego można się spodziewać – może zostanie pokazane jakieś grywalne demo lub chociażby świeży zwiastun prezentujący gameplay, ale może być też tak, że na przykład zobaczymy tylko ponownie trailer z E3.

Pozostałe gry, które będą obecne na imprezie, to między innymi Final Fantasy 7 Remake, The Last of Us Part 2, Iron Man VR, Nioh 2, Avengers, Cyberpunk 2077, Tales of Arise, Persona 5 Royal Resident Evil: Resistance.

Elden Ring to RPG akcji z otwartym światem, za którego tworzeniem stoi japoński zespół FromSoftware. Studio nie jest osamotnione w pracach nad produkcją: powstaje ona we współpracy z pisarzem George’m R. R. Martinem, autorem serii Pieśń Lodu i Ognia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się