Kolejne dwie klasy z Elden Ring ujawnione. Wcielimy się nawet w kościelnego szpiega

Elden Ring dwie nowe klasy postaci
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Premiera Elden Ring zbliża się wielkimi krokami. From Software coraz śmielej odkrywa kolejne karty, tym razem pokazując dwie nowe klasy postaci.

Klasyka z soulsów w nowym wydaniu brzmi obiecująco.

Samuraje i spowiednicy w Elden Ring

Nadchodząca gigantyczna produkcja od From Software z pewnością niejednego przytłoczy bogatym lore. Szczególnie że tym razem za jego współtworzenie odpowiedzialny jest nie kto inny jak sam George R. R. Martin, autor „Pieśni Lodu i Ognia”. Nie ma się co dziwić, że niektóre klasy postaci wydają się mocno „dziwaczne”.

Tym razem pokazano nam dwie kolejne – Samuraja oraz Spowiednika. I choć ten pierwszy wydaje się niezwykle atrakcyjny dla fanów katany bądź walki na dystans (będzie mógł odpowiednio dobrze korzystać także z łuków!), to właśnie Spowiednik stawia interesujące podwaliny pod lore nowego świata. Z drugiej strony interesuje mnie też fakt pochodzenia samurajów w nowym uniwersum… Czyżby nawiązania do Sekiro zostały potwierdzone?

Spowiednik to natomiast „kościelny szpieg, specjalizujący się w tajnych operacjach. Równie dobrze radzi sobie z mieczem, jak i zaklęciami”. Brzmi to intrygująco i zapewne stanie się on jedną z najpopularniejszych klas do wyboru. Klasyczny zestaw broń biała + magia była dość powszechnym buidlem postaci w serii Dark Souls.

Przypominam, że niedawno podzielono się wymaganiami sprzętowymi. Do tego przypuszczamy, że powinniśmy spodziewać się naprawdę bogatej w zawartość produkcji. Premiera już 25 lutego!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie