Interaktywna mapa Elden Ring ugina się pod ciężarem znaczników

Elden Ring - mapa z markerami
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Fan Elden Ring stworzył interaktywną mapę gry i udostępnił ją w internecie. To duży projekt, który nie jest wolny od spoilerów.

Od premiery Elden Ring minęło już trochę czasu. Tytuł cieszy się sporą popularnością wśród graczy, którzy przechwalają się w sieci sposobami na radzenie sobie z wymagającymi bossami. A jeden z fanów stworzył interaktywną mapę świata gry.

Mapę znajdziecie po tym adresem. Fan zamieścił na niej ogrom znaczników, które wskazują istotne miejsca, ekwipunek i rozmieszczenie postaci (przede wszystkim wrogów). Zaglądając pod podany adres, uważajcie na spoilery.

Nie jest to wersja ostateczna projektu – autor informuje na stronie, że cały czas dodaje nowe elementy do mapy. Elden Ring to świeża gra i wiele rzeczy po prostu nie zostało jeszcze odkrytych.

Tytuł jest dostępny na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X. Na naszych łamach publikowaliśmy recenzję Elden Ring. Nasz redaktor Jakub docenił jakość produkcji i nowatorstwo rozwiązań w warstwie gameplayowej, przyznając grze maksymalną notę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie