Gracz machnął w Dreams genialny artwork z Elden Ring. Wideo pokazuje proces tworzenia sceny

Elden Ring - grafika z okładki
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien artysta wykonał w Dreams okazały artwork z Elden Ring. Zarówno twórczość, jak i proces tworzenia, obejrzycie na poniższym filmiku.

Pewnego pięknego dnia Martin Nebelong postanowił, że odtworzy scenę z nowej produkcji od FromSoftware. Artysta wyciągnął PS5, zdmuchnął kurz z konsoli i odpalił Dreams. To, co się działo później, możecie obejrzeć na wideo, którym zdolniacha podzielił się na Twitterze.

Możliwości narzędzia od Media Molecule niejednokrotnie zaskakiwały, ale naprawdę aż trudno uwierzyć, że Dreams pozwala robić aż tak skomplikowane rzeczy.

Przy okazji Martin Nebelong poinformował, że w Elden Ring jeszcze nie grał – tytuł jest u niego na liście życzeń i czym prędzej do niego zasiądzie, gdy tylko upora się z nowym Horizonem.

Produkcja od FromSoftware miała premierę 25 lutego 2022 i jest dostępna na PC, PS4, PS5, Xboksie One i Series X. Na naszych łamach publikowaliśmy recenzję Elden Ring. Nasz redaktor docenił jakość produkcji i nowatorstwo rozwiązań w warstwie gameplayowej, przyznając ER maksymalną notę.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie