Edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3 tylko dla wybranych

Takie pudło z gadżetami każdy fan Geralta powinien mieć na półce. Nie każdy jednak będzie mógł je kupić.

Major Nelson pochwalił się właśnie edycją kolekcjonerską Wiedźmina 3: Dziki Gon przeznaczoną dla Xbox One. Głównym elementem tej wersji jest imponująca figurka Geralta, który walczy z gryfem. Całość została wykonana w najdrobniejszych szczegółach oraz ręcznie pomalowana.

W zestawie znajdzie się oczywiście sama gra zapakowana w metalowe pudełko, sporych rozmiarów album z grafikami koncepcyjnymi i medalion, który Geralt nosi zawieszony na szyi. Edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3 dla Xboksa One skrywa jeszcze dwa wyjątkowe elementy, które są dostępne tylko w wersji na konsoli Microsoftu. Pierwsza rzecz to mapa świata wykonana z tkaniny, a druga to zestaw kart do gry Gwint. W tę samą grę można zagrać podczas rozgrywki w Wiedźminie 3, tutaj jednak mamy karty w fizycznej wersji.

Niestety jest jedna zła wiadomość. Wszystkie egzemplarze tej wersji zostały już zamówione. Jeden z nich można jednak otrzymać od Majora Nelsona. Więcej szczegółów podane zostanie na jego oficjalnym profilu na Twitterze. Prawdopodobnie w grę będzie tutaj wchodził konkurs.


Zobaczcie poniżej jak wygląda rozpakowana już edycja kolekcjonerska Wiedźmina 3:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

14 Shares
Share14
+1
Tweet