Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Tagi:

EA pracuje nad całkiem nową marką

Na początku zaangażowane były tylko trzy osoby.

EA Motive to jedno ze studiów podlegających EA, które możecie kojarzyć chociażby z tego, że stworzyło kampanię dla pojedynczego gracza do Star Wars Battlefront. Kilka tygodni temu ujawniona została informacja, że zespół pracuje nad dużym projektem gry akcji. Teraz okazuje się, że wewnątrz studia znalazły się trzy osoby, które dodatkowo tworzą jeszcze jedną, mniejszą grę.

Co ciekawe, projekt mniejszej produkcji tak się spodobał, że powoli do trójki śmiałków dochodzą kolejne osoby. Całość ma już status oddzielnego projektu, z którym EA Motive wiąże duże nadzieje.

Dla graczy to z pewnością dobra wiadomość, bo wygląda na to, że powstaje kolejny tytuł w ramach całkiem nowej marki. To bardzo dobrze, że EA inwestuje również w małe inicjatywy własnych projektantów.

W tej chwili nie mamy więcej informacji na temat gry. Nie jest też obecnie potwierdzone, kiedy produkcja miałaby ukazać się na rynku i jakie są platformy docelowe.

Z drugiej strony, za EA Motive odpowiada Jade Raymond, producentka, która przeszła trzy lata temu z Ubisoftu do EA. To ona stworzyła dla Ubisoftu w 2004 roku serię Assassin’s Creed oraz później Watch Dogs. Ciekawe, czym teraz popisze się w EA.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%