EA Play 2018 na żywo. Battlefield 5, FIFA 19, Anthem, niespodzianki. Tutaj wszystko zobaczycie

Electronic Arts zaprasza wszystkich fanów wirtualnej rozgrywki na streaming live z EA Play 2018. Zobaczymy nową mapę do Battlefield 5 oraz poznamy szczegóły trybów sieciowych, do tego FIFA 19, Anthem oraz nieoczekiwane zapowiedzi. 


Oglądaj konferencję EA Play 2018 na żywo po polsku i przyjrzyj się bliżej nadchodzącym premierom Electronic Arts.

Dołącz do graczy z całego świata już w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godzinie 20:00. Coroczna impreza odbędzie się w Los Angeles, a co Cię czeka w trakcie transmisji? Filmy z rozgrywką, nieoczekiwane zapowiedzi, wywiady z twórcami i wiele ciekawostek. Podczas imprezy zobaczymy między innymi Battlefield V, Anthem, oczekiwane przez miliony nowe odsłony serii EA Sports oraz tytuły wydawane w ramach programu EA Originals.

Ujawniono, że w trakcie EA Play 2018 dowiedziemy się więcej o niesamowitych starciach wieloosobowych w trybie Wielkie Operacje w Battlefield V. To również okazja, by zobaczyć zupełnie nową mapę oraz zwiastun rozgrywki wieloosobowej. Deweloperzy zdradzą również, jakie tryby wieloosobowe dostępne będą w dniu premiery.

EA Play 2018 na żywo – streaming live

Jeśli chcecie śledzić wszystkie wydarzenia na bieżąco, wystarczy w najbliższą sobotę, 9 czerwca, o godzinie 20:00 zajrzeć do tego newsa. Transmisja po polsku rozpocznie się w poniższym okienku:

Źródło: EA, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: