Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dziś debiutuje nowe Uncharted

Czas lepiej poznać nowe bohaterki.

Najnowsza część przygodowej serii Uncharted od dziś dostępna jest na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. W grze po raz pierwszy w historii serii główną rolę odgrywa postać kobieca – Chloe Frazer. Zaginione Dziedzictwo oferuje nowości w mechanice rozgrywki i trybie multiplayer. Najnowsza przygoda zawiera wszystkie elementy, z których słynie seria, wliczając w to filmową historię, sceny nasycone akcją, egzotyczne lokacje oraz skomplikowane zagadki.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo przedstawia przygodę poszukiwaczki skarbów Chloe Frazer, która pragnie odszukać starożytny indyjski artefakt i utrzymać go z dala od okrutnego watażki i handlarza bronią. W tym celu musi skorzystać z pomocy byłej przywódczyni najemników, Nadine Ross (postać znana z Uncharted 4: Kres Złodzieja). Chloe i Nadine wyruszają razem w głąb Ghat Zachodnich, położonego w Indiach pasma górskiego, żeby odnaleźć ruiny imperium Hojsalów i odzyskać legendarny Złoty Kieł.

W grze dostępny jest największy w historii serii teren do swobodnej eksploracji, olbrzymia przestrzeń w Ghatach Zachodnich. Nowością jest mechanika otwierania zamków, dzięki której gracze mogą otwierać ukryte skrzynie z dodatkowymi broniami i amunicją. Najnowsza część serii wprowadza również nowości w trybie rozgrywki wieloosobowej. Gracze poza rozwiązaniami znanymi z czwartej części serii otrzymają również możliwość rozgrywki w trybie Arena przetrwania. Jest to tryb współpracy dla maksymalnie trzech graczy, w którym zadaniem grających jest przetrwanie ataków 10 zróżnicowanych fal wrogów. Pozostałe tryby rozgrywki multiplayer pozwalają na jednoczesną zabawę od 2-10 graczy za pośrednictwem usługi PlayStation Network.

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo dostępne jest wyłącznie na konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro w cenie od 149 złotych. Gra dostępna jest w polskiej wersji językowej.

Źródło: Materiał wydawcy

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się