Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Dyski SSD XPG GAMMIX S11 Pro i XPG SX6000 Lite w ofercie ADATA

Nowe dyski dedykowane graczom.

Dysk obsługuje złącze PCIe 3.0 x4 i protokół NVMe 1.3., wyposażony jest również w pamięć flash zapisywaną w technice TLC. Nośnik występuje w formacie M.2 2280 wraz z zamontowanym radiatorem, który jest wzorowany na sportowych autach. Gracze, którzy oczekują najwyższej wydajności dysku ssd i ciekawej stylistyki powinni być zadowoleni.

GAMMIX S11 Pro oferuje prędkość do 3500/3000 MB/s podczas odczytu i zapisu danych, a liczba operacji wejścia i wyjścia wynosi odpowiednio 380 tys. przy zapisie i 390 tys. przy odczytywaniu informacji z dysku.

Dysk obsługuje inteligentny bufory pamięci SLC oraz DRAM, a także wspiera korektor LDPC, które przekłada się na szersze wykrywanie i naprawianie błędów w blokach cyfrowych. GAMMIX S11 Pro dzięki zastosowaniu radiatora jest średnio o 10°C chłodniejszy niż nośniki pozbawione tego elementu chłodzącego. Dyski będą dostępne w trzech wersjach pojemnościowych – 256 GB, 512 GB i 1 TB. Wszystkie warianty objęte są 5 letnią gwarancją producenta.

Druga nowość w ofercie ADATA XPG to dysk ssd z ultraszybkim złączem PCIe, które doskonale nadaje się nie tylko do komputerów, ale również notebooków dla graczy, czy nawet niektórych ultrabooków.

Dysk w formacie M.2 2280 obsługuje interfejs PCIe 3.0 x4 i protokół NVMe 1.3, a także jest wyposażony w pamięć flash 3D NAND, która zapewnia większą wyższą wydajność i wytrzymałość.

SX6000 Lite obsługuje SLC Caching, a dzięki wyposażeniu w technologię LDPC, która odpowiada za redukowanie i wykrywanie błędów, a także rozwiązanie HMB, które wpływa na niwelowanie opóźnień w przesyłaniu danych, oferuje wysoką wydajność i bezpieczeństwo danych.

Prędkość odczytu i zapisu osiąga odpowiednio 1800/1200 MB/s, a liczba operacji wejścia i wyjścia wynosi 220 tys./200 tys. IOPS. Dyski będą dostępne w pojemności: 128 GB, 256 GB, 512 GB i 1 TB. Wszystkie są objęte 3 letnią gwarancją producenta.

Źródło: ADATA

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%