Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dying Light – przeżyj zaćmienie słońca i zgarnij nagrody

Techland zapowiada drugie wyzwanie społecznościowe w swojej grze.

W najbliższy weekend (13 – 16 maja 2016), wszyscy gracze Dying Light mogą wspólnymi siłami spróbować unicestwić łącznie 2 500 000 Przemieńców – najgroźniejszych przeciwników w grze, którzy pojawiają się wyłącznie w nocy. Osiągnięcie wyniku w wyznaczonym czasie zostanie nagrodzone ekskluzywnym ubraniem dla Kyle’a Crane’a. Wszyscy uczestnicy otrzymają również za sam udział specjalny kwit na broń.

– Chcieliśmy dać graczom więcej okazji do eksterminacji Przemieńców – wyjaśnia producent, Tymon Smektała. – Podczas nadchodzącego wydarzenia noc w grze będzie więc trwała dwa razy dłużej, co ułatwi osiągnięcie celu. Z drugiej strony trudnej będzie przeżyć!

Pod adresem dyinglightgame.com/bounties fani mogą śledzić na żywo wynik całej społeczności. Na stronie znajduje się zegar odliczający czas do rozpoczęcia wydarzenia oraz licznik pokazujący aktualny wynik. Tylko gracze biorący udział w wydarzeniu zostaną nagrodzeni. Start zaplanowano na 13 maja godz. 21:00. Wydarzenie zakończy się 16 maja o godz. 7:00. W akcji mogą wziąć udział gracze na wszystkich platformach – PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Podczas pierwszego wyzwania społecznościowego uczestnicy potroili cel rozjeżdżając 18 166 973 zombie za pomocą buggy.

Wyzwanie społecznościowe Zaćmienie słońca – zwiastun:

Źródło: Techland

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się