Dying Light – poznaliśmy 5 najlepszych map stworzonych przez fanów

Beyond Dying Light 2.0, czyli druga edycja konkursu Dev Tools, właśnie weszła w etap publicznego głosowania.

Zwycięzca konkursu otrzyma najnowszy komputer Alienware Alpha i zestaw gadżetów Dying Light. Przedstawiciele zespołu odpowiedzialnego za stworzenie Dying Light zagrali we wszystkie zgłoszone mapy i biorąc pod uwagę kreatywność, rozgrywkę i ich ogólną jakość, wyłonili najlepszą piątkę, spośród których zwycięzca zostanie wybrany poprzez otwarte głosowanie.

5 najlepszych map obejmuje:


  • The Winchester Tavern – niemalże doskonała replika słynnego pubu z kultowego filmu “Wysyp Żywych Trupów” („Shaun of the Dead”). Chwyć kufel i broń swojego wodopoju.
  • SkyFall – skomplikowana i pokręcona podróż przez niespokojne sny człowieka. Różne poziomy i zagadki, które stają się tym bardziej wypaczone, im bardziej zgłębiasz rozgrywkę.
  • Escaping Death – klasyczna, napakowana akcją misja rodem z Dying Light, pełna walki i parkouru.
  • Repetition: Horror House – przeżyj horror rodem z kultowego P.T., z fabularnym twistem spod znaku Harran.
  • Little Big World – “Kochanie, zmniejszyłem wybuch epidemii”. Walcz i przemieszczaj się z wykorzystaniem parkouru po zainfekowanym domu, będąc cały czas wielkości nakrętki od butelki.

Wszystkie 5 konkursowych map można pobrać z platformy Steam; głosowanie odbywa się na stronie konkursowej tutaj. Głosowanie zakończy się 13 września, a wkrótce po tym zostanie ogłoszony zwycięzca.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

24 Shares
Share24
+1
Tweet