Twórcy Dying Light 2 mogą zostać kupieni przez Techland

Dying Light 2. Prace nad tytułem cały czas trwają

0 komentarzy

Bardzo prawdopodobne, że w Dying Light 2 zagramy jeszcze w 2021 roku.

Twórcy umieścili na twitterze informację (dnia 31 grudnia), która jasno sugeruje, że prace nad Dying Light 2 nie zostały zarzucone. Wpis Survivors, tonight we celebrate! Keep your heads up for 2021!, możemy przetłumaczyć jako Ocaleni, dzisiaj świętujemy. Bądźcie czujni w 2021. Nie wiadomy czy w bieżącym roku należy spodziewać się premiery, czy też zaledwie nowych informacji o tytule. Cieszy natomiast fakt, że projekt nie został porzucony. Pracownicy firmy Techland na pewno nie chcą popełnić błędu studia CD Projekt Red, wydając niedokończoną grę.

Dying Light 2 to wyczekiwania gra FPP z otwartym światem, która przeniesie nas do miasta opanowanego przez żywe trupy. To co ma wyróżnić produkcję w porównaniu do poprzedniej odsłony, to większy nacisk kładziony na elementy RPG oraz możliwość podejmowania decyzji rzutujących na fabułę.

Premiera została zaplanowana na PC oraz konsole: PS4 i XONE. Przypominamy jednak, że pierwszą część zapowiedziano jeszcze na PS3 i Xboksa 360, a ostatecznie ukazała się dopiero na sprzęcie kolejnej generacji. Nie wykluczone, że podobnie będzie i tym razem.

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się