Tak, to cosplay z Dying Light 2. Wideo z niesamowitą transformacją cosplayerki

Dying Light 2 cosplay charakteryzacja - Volatile - przed i po
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Cosplay czasem ogranicza się jedynie do makijażu i założenia stroju oraz odpowiedniego wczucia się w danego bohatera. Propozycja Techlandu to zdecydowanie coś więcej. Zobaczcie jednego z zombiaków z Dying Light 2, pod którego sztuczną skórą skrywa się utalentowana cosplayerka.

W Volatile’a wcieliła się Irina Meier, którą śledzący rozwój Dying Light 2 mogą kojarzyć m.in. z jury konkursu cosplay’owego. W ramach współpracy z Techlandem modelkę odpowiednio ucharakteryzowano na wzór jednego z przeciwników, którego będziecie mogli spotkać już 4 lutego. Rzućcie okiem na poniższe nagranie ukazujące proces transformacji.

Pewnie każdy z Was zgodzi się ze mną, że powyżej zaprezentowana charakteryzacja jest na poziomie niejednej przemiany na potrzeby hollywoodzkich filmów. Zawsze jestem pod wrażeniem tego, jak łatwo sprawić, by pod tą sztuczną skórą upchać tak długie włosy. Z rudą fryzurą Volatile nie wyglądałby aż tak strasznie.

Szkoda tylko, że nie pokuszono się pełną charakteryzację. Modelkę przetransformowano jedynie od klatki piersiowej w górę, choć i tak efekt końcowy w takiej formie robi ogromne wrażenie. Z drugiej strony skopiowanie całego wyglądu tego zarażonego byłoby czymś naprawdę czasochłonnym, a sądząc po technice wykonania kostiumu, jest on raczej czymś jednorazowym. Spójrzcie tylko, na pierwowzór i przyznacie mi rację, że skopiowanie go w 100% na pewno pochłonęłoby ogromną ilość czasu.

Dying Light 2 Stay Human - Volatile - PG
Volatile

Jak Wam podoba się Irina Meier jako Volatile i co sądzicie o takiej formie cosplay’u?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie