Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

DualSense trafił do polskiego piłkarza. Robert Lewandowski jednym z pierwszych posiadaczy pada

Doskonale znany piłkarz stał się szczęśliwym posiadaczem pada DualSense. Kontroler trafił w ręce Roberta Lewandowskiego, a ten nie kryje zadowolenia.

Okres największych ogłoszeń w kwestii nowej generacji konsol już za nami i przyszła pora na dozę zagrywek marketingowych. Microsoft wysyła swój sprzęt największym redakcjom gamingowym, a Sony stawia na promocję sprzętu wśród celebrytów.

Robert Lewandowski pochwalił się na Instagramie kontrolerem DualSense.

Nie wiemy, czy piłkarz otrzymał przy okazji całą konsolę, ale to raczej wątpliwe. Pad pokazany na zdjęciach RL9 jest wyłączony i najpewniej miał posłużyć jedynie za rekwizyt do zdjęć. Pokrywałoby się to z faktem, że akcesoria do PlayStation 5 pojawiły się w magazynach sklepowych szybciej niż sama konsola.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że gwiazdor Bayernu Monachium jest ściśle powiązany z branżą gier wideo. Lewandowski zainwestował w studio Movie Games, które odpowiada między innymi za Drug Dealer Simulator i The Beast Inside.

Producent ma stworzyć grę sportową we współpracy ze znanym piłkarzem. Tytuł skupi się nie tylko na samej rywalizacji dwóch drużyn, ale też przygotowaniu przed samym meczem i niektórymi jego aspektami. Pomysł jest dość ciekawy, ale o jego jakości przekonamy się w dniu premiery.

PlayStation 5 zadebiutuje w Polsce już 19 listopada.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się