DualSense Mortal Kombat X

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gracz pokazał DualSense z motywem Mortal Kombat. Pad wygląda zabójczo

Użytkownik Reddita pochwalił się na forum oryginalnym designem DualSense, który zachwyci fanów Mortal Kombat.

Sony na razie nie szaleje z wariantami kolorystycznymi kontrolera do PS5. Od premiery konsoli oprócz standardowego koloru na rynku są dostępne jeszcze dwa: czarny i wiśniowy (czy raczej, mówiąc poetycko: Midnight Black i Cosmic Red). Dlatego fani gier i firmy zewnętrzne samodzielnie upiększają pady. Jeden wariant szczególnie przyciąga uwagę.

Użytkownik Reddita o pseudonimie ExpensiveMap3065 pokazał na forum swoją nową zdobycz: DualSense z motywem Mortal Kombat. Pad jest czarny i ma złote elementy, takie jak symbole na przyciskach i logo na touchpadzie.

Trzeba przyznać, że design przyciąga wzrok. Kontroler jest dostępny w sprzedaży – jest to projekt firmy LazaModz, która od lat zajmuje się upiększaniem padów.

DualSense Mortal Kombat kosztuje niemało – na stronie firmy widnieje cena 178 dolarów. To równowartość około 687 złotych. Fanom serii bijatyk przyjdzie więc zapłacić za taki kontroler dwukrotność ceny rynkowej urządzenia.

LazaModz ma w ofercie również parę innych ciekawych wzorów – między innymi ze Spider-Manem i Deadpool czy klasyczny szary, wzorowany na PS One. Żadna z atrakcyjnych wersji nie grzeszy ceną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się