Downgrade grafiki w Kingdom Come: Deliverance na PC? Deweloper odpowiada

Gracze niepokoją się, czy tytuł nie zostanie okrojony do poziomu konsol.

W maju tego roku dowiedzieliśmy się, że premiera Kingdom Come: Deliverance zostaje przesunięta na 2017 rok. Wcześniej producent utrzymywał, że produkcję zobaczymy jeszcze do końca tego roku na komputerach PC, a dopiero później nadejdą wydania dla konsol PlayStation 4 i Xbox One.

Ostatecznie zdecydowano wydać grę jednocześnie na wszystkich trzech platformach, lecz niestety wiąże się to ze wspomnianą obsuwą. Skoro pecetowa wersja została opóźniona ze względu na konsolę, wielu graczy zaczęło zastanawiać się, czy nie pójdzie za tym downgrade grafiki na blaszakach, by wszystkie edycje wyglądały podobnie.

Na szczęście mroczny scenariusz się nie sprawdzi i jak zapewnia Warhorse Studios, Kingdom Come: Deliverance na PC nie zostanie ograniczone graficznie przez konsole. – Gra w wersji na PC nie zostanie zmieniona pod konsole. To edycje konsolowe będą portem z PC, a nie na odwrót. Jeśli posiadacie naprawdę potężny komputer, na pewno będziecie mogli skorzystać z jego mocy jak należy – zapewnia deweloper na oficjalnym forum swojej gry.

Przypominamy, że twórcy argumentowali przesunięcie premiery Kingdom Come: Deliverance lepszym dopracowaniem produkcji. Chodzi nie tylko o kwestie techniczne i dotyczące samej mechaniki rozgrywki, ale także tłumaczenia na różne języki. Wiemy już, że gra dzięki temu dostanie polskie napisy. Jak zatem widzicie, warto poczekać.

Kingdom Come: Deliverance na nowych pięknych screenach

Deep Silver przedstawiło najnowsze screeny z Kingdom Come: Deliverance – nadchodzącego RPG, które ukazuje akcję z widoku z pierwszej osoby. Gra ma być dostępna w przyszłym roku w sprzedaży na komputerach PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Akcja gry została osadzona w realiach średniowiecznej Europy w roku 1403. Gracz wciela się w niej w młodego syna kowala imieniem Henry. Niestety wioska, w której mieszka chłopak zostaje totalnie zniszczona, a Henrypostanawia się zemścić na wrogach, którzy dokonali barbarzyńskich czynów.

Zerknijcie na poniższy zwiastun i dajcie koniecznie znać, czy produkcja trafia w Wasze gusta.

Kingdom Come: Deliverance – ten filmik rozwiewa sporo wątpliwości na temat gry

Warhorse Studios opublikowało naprawdę ciekawy materiał, którego osoby zainteresowane Kingdom Come: Deliverance po prostu nie mogą ominąć. Deweloperzy otrzymują od graczy wiele pytań na temat systemu RPG, jak znajdziemy w ich produkcji. Zainteresowanie tematem jest tak duże, że postanowiono wyjaśnić największe wątpliwości. Nie zapomnijcie ustawić w opcjach filmiku polskiego języka, co z pewnością ułatwi jego odbiór.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

20 Shares
Share20
+1
Tweet