Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Doom Eternal w Xbox Game Pass? Microsoft bawi się z graczami

Doom Eternal prawdopodobnie pojawi się w usłudze Xbox Game Pass. Microsoft zostawił graczom bardzo jednoznaczne wskazówki.

Przejęcie Bethesdy przez Microsoft zdecydowanie będzie miało wpływ na Game Pass, który zyska wiele mocnych tytułów w swojej bibliotece. Chyba nikt nie spodziewał się jednak, że pierwszy, mocny tytuł zostanie zapowiedziany tak szybko.

Na Twitterze Xboxa pojawił się dość osobliwy wpis, w którym firma pokazała graczom osobliwego maila napisanego przez niejaką Melissę McGamepass.

Melissa powiedziała, żeby nie dawać Wam żadnych wskazówek, więc nie zostawiamy żadnych podpowiedzi. Na tym obrazku nie ma absolutnie żadnych wskazówek. Nie traćcie czasu na szukanie ich. Żadnych nie ma.

Kim byliby gracze, gdyby od razu nie zabrali się za poszukiwania. Oto co zobaczymy, kiedy odpowiednio obniżymy jasność obrazka.

Wszystko wskazuje więc na to, że wkrótce w usłudze Xbox Game Pass pojawi się gra Doom Eternal. Nie zdziwiłbym się, gdyby przy okazji udostępniono za darmo dodatek do gry, który ma zadebiutować pod koniec października. Najprawdopodobniej do biblioteki abonamentu powróci też odsłona perypetii Doom Slayera z 2016 roku.

To zapewne dopiero początek ciekawych ogłoszeń wynikających z ostatnich zmian na scenie wydawniczej. Microsoft zaczyna coraz to mocniej inwestować w Game Pass, co zdecydowanie spodoba się abonentom usługi.

Jeśli jesteście posiadaczami subskrypcji i nie wiecie w co zagrać, to przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych gier dostępnych w jej ramach na PC.

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się