Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

DOOM 2 – nowe mapy i niesamowita poprawa grafiki

Kultowy DOOM 2 wciąż jest obiektem zainteresowania wielu moderów. Jednym z przejawów takiego zainteresowania jest projekt Doom Slayer Chronicles, który zapowiada się naprawdę świetnie.

Moder posługujący się pseudonimem bifurcator_x pracuje obecnie nad najpiękniejszym i najbardziej zaawansowanym technologicznie mappackiem do gry w Doom 2 – zauważa serwis DSO Gaming. Projekt nazwano Doom Slayer Chronicles.

Doom Slayer Chronicles skorzysta z najnowszych funkcji GZDoom (darmowej modyfikacji oryginalnego silnika), takich jak shadery sprzętowe, pełnoekranowe przetwarzanie post-processing, tekstury PBR, tekstury o wysokiej rozdzielczości i dynamiczne oświetlenie.

Premiery gier na lipiec 2018. Miesiąc pełen emocji, oto 14 najlepszych tytułów!

Grafika Doom Slayer Chronicles prezentuje się obłędnie, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości GZDoom, zatem czekamy na premierę! Kiedy? Według autora projektu, Doom Slayer Chronicles zostanie udostępniony do pobrania jeszcze tego lata.

Poniżej znajdziecie galerię screenów oraz krótki filmik prezentujący Doom Slayer Chronicles.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%