Tanie doładowania PSN. Zaoszczędź nawet 20 zł!

PS Plus taniej. Gry na PS5 i PS4 również. Oto prosty sposób
Newsy PS4 PS5

Znalezienie sprawdzonego miejsca, gdzie można tanio kupić doładowanie do PSN nie jest łatwe. My jednak mamy na to sposób.

Doładowania PSN to obecnie bardzo popularny produkt. Dzięki kartom o różnych nominałach, można zasilić portfel w PlayStation Store i tym samym korzystać z różnego rodzaju zniżek na gry czy wykupić subskrypcję PS Plus.

Obecnie dostać można doładowania do PSN, których nominały zaczynają się od 15 zł do 200 zł. Warto jednak skorzystać z oferty Instant Gaming, dzięki której nominał 200 zł, kupić można już od nieco ponad 180 zł. Prawie 20 zł zostaje w kieszeni, a to już kwota, która pozwoli kupić grę w PSN. Takich za mniej niż 20 zł, jest w sklepie Sony naprawdę sporo i są to świetne gry!

KUP DOŁADOWANIE PSN TANIEJ W INSTANT GAMING

Warto przy tym wspomnieć, że Instant Gaming to sprawdzony i znany sklep z którego korzystają tysiące graczy. Jeśli chcesz wiedzieć, jak robić w nim zakupy, koniecznie zerknij na nasz poradnik. Przejdźmy jednak do konkretów z kartami doładowującymi. Poniżej znajdziecie dwa najpopularniejsze nominały.

KUP TANIEJ DOŁADOWANIE 100PLNKUP TANIEJ DOŁADOWANIE 200PLN

Doładowanie można też przeznaczyć na zakup subskrypcji PlayStation Plus. Abonament PS Plus to coś, co niemal każdy posiadacz konsoli PlayStation powinien mieć, a przynajmniej rozważyć zakup. Dzięki subskrypcji, można grać w sieci, a także pobierać regularnie pojawiające się gry. Co ważne, PS Plus jest obecnie oferowane w trzech progach cenowych. W skrócie, im więcej zapłacicie, tym do większej liczby gier dostaniecie dostęp.

Najtańsza wersja subskrypcji nazywa się Essential. Dzięki niej otrzymujecie zwykle 3 gry co miesiąc oraz możliwość grania w sieci. Jeśli chcecie wiedzieć, jakie gry są dostępne w październiku w ramach oferty PS Plus Essential, zerknijcie na poniższy materiał wideo.

Więcej na temat doładowań PSN znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Instant Gaming

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie