PS Plus na rok i doładowanie PSN na 100 PLN o wiele taniej. Łapcie kod rabatowy

PS Plus - doładowanie PSN - logo
PS4 PS5

Kolejny weekend wystartował, a to oznacza, że mamy dla Was następny kod rabatowy, który możecie wykorzystać m.in. na o wiele tańsze doładowanie PS Plus na 12 miesięcy lub doładowanie konta PSN na 100 PLN.

Uwaga – poniższy kod rabatowy jest przewidziany tylko i wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl oraz zadziała po przejściu na stronę sklepu Eneba przy pomocy poniższych linków.

Jeśli będziecie mieli problem ze skorzystaniem z kodu rabatowego, polecamy w pierwszej kolejności skasować pliki cookies (tzw. ciasteczka) i spróbować powtórzyć proces w trybie incognito Waszej przeglądarki. Przykładową instrukcję skorzystania z kodu rabatowego znajdziecie w tym miejscu.

Kod rabatowy jest ważny do 14 marca, do godziny 11:00.

Uwaga x2 – wszelkie kwoty podane w tym tekście obowiązują w momencie publikacji. Później mogą się minimalnie różnić ze względu na wahania kursu euro oraz dostępność kluczy u sprzedawców.

Chcecie więcej ciekawych rabatów? Zachęcamy do stałego zaglądania do Działu Promocji, gdzie często natkniecie się na najlepsze okazje na produkty z działu gaming i nie tylko.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie