Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Dodatki za darmo do Uncharted 2, 3 i The Last of Us na PS3. Prezent, by osłodzić przykre wieści

Naughty Dog informuje, że sieciowe zmagania w grach Uncharted 2, 3 oraz The Last of Us na PS3 już wkrótce nie będą możliwe. Podano datę zamknięcia serwerów.

Naughty Dog ogłasza, że serwery dla wielu graczy w grach Uncharted 2, 3 oraz The Last of Us na PS3 zostaną zamknięte po dziesięciu latach działalności. Stanie się to 3 września tego roku. Ten dzień będzie zatem ostatnim, kiedy pobawimy się w trybach sieciowych wspomnianych produkcji.

Na osłodę przykrych wieści, deweloper postanowił udostępnić za darmo wszystkie sieciowe dodatki do odchodzących tytułów. Można je pobierać z PlayStation Store do 3 września.

Warto wspomnieć, że wyłączenie serwerów omawianych gier na last-genie nie wpływa w jakikolwiek sposób na The Last of Us Remastered oraz Uncharted Nathan Drake Collection, które zostały wydane na PlayStation 4. Posiadacze obecnej generacji nadal będą mogli cieszyć się rozgrywkami online.

Dodatki za darmo – linki do pobrania

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się