Dodatki do The Sims 4. Cztery pory roku z datą premiery

Zmienna pogoda, nowe atrakcje i radosne święta zapewnią jeszcze więcej możliwości pogrywania z życiem już w przyszłym miesiącu. Oto dodatek do The Sims 4 Cztery pory roku w szczegółach.

Już 22 czerwca w sprzedaży pojawi się dodatek The Sims 4 Cztery pory roku przeznaczony na komputery PC i Mac w polskiej wersji językowej (nie podano, czy zobaczymy DLC na konsolach). Wzbogaci on świat Simów o cztery barwne pory roku ze świętami, pogodą i rodzinnymi zajęciami, które zapewnią graczom wciągającą rozgrywkę i możliwość interakcji z dynamicznie zmieniającą się aurą. Zimą Simowie będą mogli ulepić bałwana, robić orły na śniegu i wykonywać imponujące akrobacje, jeżdżąc na łyżwach. Wiosną gracze narzucą na nich płaszcze przeciwdeszczowe, aby mogli skakać po kałużach, badać kwitnącą okolicę i zdobywać odznaki jako harcerze. Podczas letnich upałów całe rodziny schłodzą się w nowym basenie dla dzieci. Jesienią zajmą się zaś zbieraniem miodu, zabawą w stertach liści lub robieniem świątecznych ozdób wraz z maluchami. Dodatek The Sims 4 Cztery pory roku niesie ze sobą całą znaną nam radość związaną z doświadczaniem zmian pogody.

Dzięki szerokiemu wachlarzowi aspektów pogodowych, które znacząco wzbogacają możliwości pogrywania z życiem, Dodatek The Sims 4 Cztery poru roku umożliwi graczom snucie jeszcze wiarygodniejszych opowieści i przenoszenie na ekran własnych przeżyć. Stale zmieniająca się pogoda przeobrazi wszystkie istniejące światy w niepowtarzalny sposób, wpływając na opcje rozgrywki, a także związki oraz codzienne życie Simów, i dostarczy fanom nowych wyzwań – skomentował producent Grant Rodiek. – Nasz zespół ciężko pracował, by ten niesamowicie wyczekiwany Dodatek mógł powstać. The Sims 4 Cztery pory roku nadaje uniwersum The Sims takiej głębi, jakiej w tej serii jeszcze nie było.

The Sims 4 Cztery pory roku wprowadza do gry szereg nowych świąt, podczas których Simowie mogą spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Pomóż im wczuć się w świąteczny klimat dzięki nowym elementom wystroju, które ubarwią im czas przygotowań do ulubionych wydarzeń. Niech uczczą Nowy Rok buziakiem o północy albo wybiorą się na romantyczną randkę w czasie Dnia Miłości. Zaproś ich rodzinę na iście królewską ucztę z okazji Święta Zbiorów i szerz świąteczną radość podczas wymiany prezentów lub niespodziewanych wizyt Papcia Mroza z okazji Zimowej Fiesty. Twórz spersonalizowane święta i decyduj o tym, w jaki sposób Simowie będą pielęgnować swoje tradycje.

Rozwijaj talent ogrodniczy Simów, pnąc się po szczeblach powiązanej z nim kariery. Nowe zajęcia dla florystów obejmują tworzenie pięknych kompozycji z kwiatów oraz rozwożenie ich po mieście. Simowie ze smykałką do nauki odkryją karierę botaniczną, której podjęcie pozwoli im analizować rośliny, pisać prace naukowe, dzielić się przełomowymi wnioskami i zdobywać granty. Rozkwitnięcie w tych dziedzinach spowoduje odblokowanie nowych strojów i przydatnych obiektów.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: