Dodatki do The Sims 4. Oto nowe City Living

Dodatki do The Sims 4. Oto nowe City Living
Newsy PC

The Sims 4 doczeka się nowego dodatku. Przedstawiamy City Living.

EA podało, że już 1 listopada będzie dostępny nowy dodatek do The Sims 4 o nazwie City Living. Dodatek ma kosztować 39.99 dolarów. Co zaoferuje w tej cenie?

Graczom będzie dane odkryć całkiem nowy teren – tętniące życiem miasto San Myshuno z hałaśliwymi sąsiadami, właścicielami nieruchomości i nie tylko. Gracze będą mogli rozpcoząć karierę jako polityk i zamieszkać w jednej z czterech unikatowych dzielnic. Nie zabraknie też festiwali ulicznych oraz barów z karaoke.

Czekamy na więcej szczegółów, które mamy nadzieję, pojawią się już wkrótce.

The Sims 4 na PlayStation 4 i Xbox One? Producent odpowiada

W sieci co jakiś czas pojawiają się informacje, że The Sims 4 miałoby wylądować na konsolach najnowszej generacji. Maxis wraz z EA postanowili uciąć wszelkie spekulacje. Lyndsay Pearson, która pełni rolę starszego producenta napisała na Twitterze:

Chciałabym wyjaśnić, że nie mamy żadnych planów odnośnie konsolowej wersji The Sims 4 w przyszłości. Zignorujcie plotki – ucina Pearson.

Wygląda więc na to, że nie mamy się co spodziewać wymienionej gry na PlayStation 4 lub Xboksie One. Wcześniej w sieci pojawiały się informacje, według których Maxis i EA planują taki port, ale premiera się opóźnia, bo występują problemy z dopracowaniem gry. Jak widać te wieści nie okazały się prawdą.

The Sims 4 znosi ograniczenia i cechy płci

Maxis wraz z EA wprowadziło aktualizację do The Sims 4 z kilkoma ważnymi zmianami. Gracz będzie mógł przypisać różne cechy i wygląd swojej postaci niezależnie od płci.

Tym samym Simy płci męskiej mogą na przykład ubierać się w sukienki i mieć damski głos. Gracz wybierze także czy chociażby kobieta będzie mogła zajść w ciążę lub nie, możliwy ma być też wybór tego, w jaki sposób będzie się załatwiać Sim – na siedząco lub stojąco. Również niezależnie od płci.

Serię The Sims tworzy zróżnicowany zespół pragnący dotrzeć do różnych odbiorców. Chcemy pozwolić graczom na pełną kreatywność, szczególnie gdy chodzi o wyrażanie siebie poprzez naszą grę – argumentują twórcy wprowadzenie nowej aktualizacji do The Sims 4.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie