Dobra klawiatura gamingowa na lata? Nowość od MAD DOG na pewno was zaskoczy

Dobra klawiatura gamingowa na lata? Nowość od MAD DOG na pewno was zaskoczy
Newsy PC

W Media Expert właśnie miała miejsce premiera nowej klawiatury MAD DOG GK950. Gracze mogą wybrać spośród trzech rodzajów przełączników, dostosowując sprzęt do własnych preferencji.

Jeśli szukacie obecnie dobrej klawiatury mechanicznej i nie chcecie wydać majątku, to mamy dobre rozwiązanie. Jest nią MAD DOG GK950. Sprzęt wyposażono w szereg przydatnych funkcji, ale co najważniejsze, klawiatura jest wykonana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu powinna posłużyć wiele lat.

KUP KLAWIATURĘ MAD DOG GK950 W MEDIA EXPERT

O wysokiej jakości sprzętu świadczą też zastosowane przełączniki Kailh, do wyboru w wersji BROWN, BLUE i RED. Są to jedne z najlepszych na rynku, wybierane często przez profesjonalnych graczy i spotykane w klawiaturach z wysokiej półki. Wytrzymują nawet do 50 mln kliknięć! Co ważne, każdy z przełączników charakteryzuje się innym typem działania:

  • RED – przełączniki liniowe, najbardziej ciche i „gładkie” w pracy o niskim skoku.
  • BROWN – przełączniki tak zwane dotykowe, stawiają większy opór niż RED, mają wyczuwalne kliknięcie i co za tym idzie, są też nieco głośniejsze.
  • BLUE – przełączniki dźwiękowo-dotykowe, najgłośniejsze z wyraźnym skokiem. Trzeba trochę użyć siły do ich aktywacji.
KUP WERSJĘ RED MAD DOG GK950KUP WERSJĘ BROWN MAD DOG GK950KUP WERSJĘ BLUE MAD DOG GK950

Z reguły większość graczy wybiera rozwiązanie pośrednie, czyli BROWN i właśnie w te przyciski zalecamy wyposażyć klawiaturę MAD DOG GK950. Dobrze sprawdzi się w grach jak i podczas pisania.

MAD DOG GK950 ma szereg udogodnień dla graczy

Jak to na klawiaturę gamingową przystało, nowy produkt od MAD DOG ma opcję przypisywania makr przy 6 specjalnie wydzielonych klawiszach. Gracz może ustawić im dowolną funkcję lub kombinację, dzięki czemu ułatwi granie. To jednak nie wszystko co oferuje GK950.

Sprzęt wyposażono także w N-Key Rollover, czyli funkcję pozwalającą na wciśnięcie wielu klawiszy jednocześnie. Pozytywnie wpływa to na czas reakcji, zwłaszcza w sieciowych strzelankach.

KUP KLAWIATURĘ MAD DOG GK950 W MEDIA EXPERT

Dla wygody użytkowania, zastosowano odpinaną podpórkę na nadgarstki, a także klawisze multimedialne w prawym górnym rogu. Jeśli słuchacie muzyki w trakcie grania czy pracy, rolka zwiększająca i zmniejszająca głośność, może się szczególnie przydać.

MAD DOG GK950 ma też podświetlanie RGB, dzięki któremu można nadać klawiaturze niepowtarzalny styl. Co ważne, indywidualny kolor można przypisać każdemu ze 104 przycisków. Z kolei w całym zestawie, znajdziemy też przydatny uchwyt do zdejmowania klawiszy i instrukcję w języku polskim.

Cena MAD DOG GK950 wynosi 299,99 zł, co jest naprawdę niską kwotą, biorąc pod uwagę możliwości urządzenia, jego jakość i przede wszystkim zastosowane profesjonalne przełączniki Kailh. Stojąc więc przed wyborem dobrej klawiatury dla gracza na lata, koniecznie przyjrzyjcie się propozycji od MAD DOG.

KUP KLAWIATURĘ MAD DOG GK950 W MEDIA EXPERT

Źródło: Materiał powstał we współpracy z Media Expert

Advertisement
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie