Dobra Gra z nowymi premierami – Dex i BRAWL

Techland zaktualizowało swoją serię Dobra Gra. Dobra jest także cena.

Już dziś w serii Dobra Gra pojawiają się kolejne nowości – Dex oraz BRAWL. Obie gry są dostępne na rynku w cenie 19,90 zł na platformę PC.

DEX to produkcja niezależnego czeskiego producenta, która łączy w sobie elementy gry akcji, platformówki oraz RPG. Gracz przenosi się w przyszłość do miejsca o nazwie Harbor Prime, miasta pełnego kontrastów. W tak trudnych warunkach gracz musi stawić czoła sztucznej inteligencji, która urosła w siłę i planuje przejąć kontrolę nad ludźmi. Zadaniem gracza jest uniemożliwić realizację tej misji.


DEX trailer:

BRAWL – stworzona przez rodzime studio Bloober Team gra akcji utrzymująca się w imprezowym klimacie, trafia właśnie na PC. Gracz porusza się po labiryncie piwnic, gdzie jego głównym zadaniem jest wyeliminowanie przeciwników po przez zastawianie wymyślnych pułapek. W grze dostępnych jest osiem wybuchowych kampanii, po jednej dla każdej postaci. Gracz ma okazje szlifować swoje umiejętności w rozbudowanym trybie samouczków i miażdżyć swoich przeciwników w lokalnym oraz sieciowym trybie wieloosobowym. Dostępnych jest 6 trybów rozrywki: Arena, Pojedynek, Sumo, Dominacja Kolorów oraz Wyzwania, gdzie samotnie lub z drugim graczem trzeba odpierać zmasowane ataki wrogów.

BRAWL trailer:

Źródło: Techland

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

4 Shares
Share4
+1
Tweet