DLC do Just Cause 3 już jutro do pobrania

DLC do Just Cause 3 już jutro do pobrania
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

To ostatni dodatek dla posiadaczy przepustki sezonowej.

Od 11 sierpnia dostępne będzie trzecie DLC do Just Cause 3 o nazwie Bavarium Sea Heist, które wprowadzi nową łódź rakietową o nazwie Loochador, placówkę badawczą Stingray i najpotężniejszą bronią od Eden Corporation oraz kilka nowych misji fabularnych plus nowe lokacje.

Dodatek ma być do pobrania za darmo w ramach przepustki sezonowej na PC, PS4 oraz XOne. Jeśli nie macie przepustki sezonowej, DLC będzie dostępne 18 sierpnia w cenie około 25 złotych.

Poniżej prezentujemy zwiastun dodatku Bavarium Sea Heist:

Tryb multiplayer do Just Cause 3 anulowany, lecz nie wszystko stracone

Just Cause 3 nadal czeka na własny mod dodający do gry tryb wieloosobowy. Za pracę nad takimi zmianami odpowiadał zespół, który stworzył multi do Just Cause 2, którą była popularna modyfikacja JC2-MP. Ekipa od jakiegoś czasu grzebała przy JC3-MP, lecz jak się właśnie dowiedzieliśmy, nic z tego nie wyjdzie. Projekt został bowiem anulowany, ponieważ główny deweloper (Cameron Trix Foote) został zatrudniony przez Avalanche Studios. Jak zaznacza, on i jego zespół mają teraz sporo innych obowiązków, zatem brakuje im po prostu czasu na dociągnięcie projektu JC3-MP do końca.

Na szczęście anulowanie powyższego moda nie przekreśla szans na tryb wieloosobowy do Just Cause 3. Może się on jeszcze ukazać – i to w tym roku – dzięki innemu zespołowi moderów, który tworzy mod JC3:MP. To również utalentowana grupa – zawdzięczamy jej m.in. sieciową zabawę w GTA IV czy Mafia II.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie