Diablo „Remake” na pierwszych screenach

Diablo „Remake” na pierwszych screenach
Newsy PC PS4 XOne

Blizzard odsłania karty.

W sieci właśnie pojawiły się pierwsze screeny przedstawiające specjalny event w Diablo III. Dzięki wydarzeniu, gracze zostaną przeniesieni do lokacji znanych z pierwszej części Diablo – oczywiście odpowiednio przygotowanych od strony graficznej.

Remake ma zawierać 16 poziomów odtworzonych prosto z klasycznego Diablo. Poniżej znajdziecie galerię ze screenami, które przedstawiają się niezwykle klimatycznie.

Fani Diablo z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie! Chcecie wiedzieć więcej na temat specjalnego eventu? Przeczytajcie dalszą część naszej wiadomości.

Diablo I powraca w Diablo III

W trakcie Blizzconu znany producent oficjalnie podał, że już w styczniu rozpocznie się specjalne wydarzenie w Diablo III. W jego trakcie, gracze zostaną przeniesieni do pierwszej części Diablo, odwiedzą znane 16 poziomów i zmierzą się z czterema bossami. Co ciekawe, dostępny będzie nawet specjalny filtr graficzny, który ma sprawić, że gra będzie wyglądała jak produkcja sprzed lat.

To jednak nie wszystko, remake pierwszego Diablo zamknie w ośmiu kierunków sposób poruszania się postaci. Wszystko po to, aby jak najwierniej odtworzyć klimat dawnych lat.

Wydarzenie związane z Diablo będzie dostępne tylko przez krótki czas i ma powracać zawsze w okolicach stycznia każdego roku, czyli mniej więcej na rocznicę wydania pierwowzoru.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie