Diablo IV w dużej promocji na PS5, Xbox Series i starsze generacje

diablo-iv-xbox-one-xbox-series
Newsy PS4 PS5 Xbox Series XOne

Jeśli zamierzasz kupić grę Diablo IV w wersji na konsolę PS5, PS4, Xbox Series lub Xbox One, możesz zaoszczędzić nawet niemal 60 zł. Zatem nie przepłacaj i zobacz, gdzie ta promocja.

Premiera Diablo IV już 6 czerwca, lecz tytuł można zamawiać przedpremierowo. A jak wiadomo, nie będzie kupowanie kota w worku, ponieważ nowa odsłona słynnej serii zbiera fenomenalne recenzje, zdarzają się nawet oceny 10/10. Jeśli chcesz złożyć pre-order, by od razu jak rusza serwery zacząć się bawić, nie musisz płacić 349 zł za standardową edycję. Da się o wiele taniej.

Gdzie Diablo IV w promocji? Jak kupić najtaniej?

Zacznę od tego, że standardowe edycje Diablo IV na konsole kosztują 349 zł, zarówno w pudełku jak i cyfrowo w PS Store oraz Xbox Store. Kto poluje na „cyfrówkę”, może zapłacić 293 zł z groszami w przypadku wersji na PS5/PS4 oraz 290 zł w przypadku wydań na konsole Microsoftu. Z promocjami przychodzi zaufany i pewny sklep Instant Gaming. Zatem zobacz, w jaki sposób oszczędzić:

Jak wspomniałem, premiera Diablo IV za klika dni, dokładnie 6 czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego. Kto złoży zamówienie przedpremierowe, od razu po zakupie w PlayStation Store czy Xbox Store, będzie mógł pobrać wszystkie pliki na dysk swojej konsoli. W ten sposób od razu zaczniesz grać, gdy tylko nastąpi premiera!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie