Kiedy konkrety na temat Diablo IV? Przecieki wskazują, że już niedługo

Diablo IV. Wkrótce mamy poznać konkrety na temat gry
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Diablo IV ma wyjść „gdzieś w 2023 roku”. To mało konkretna informacja, ale nie ma się co martwić – więcej szczegółów powinniśmy poznać w nadchodzących tygodniach.

Diablo IV to jedna z najbardziej oczekiwanych gier ostatnich lat, a przynajmniej dla mnie, prywatnie. Blizzard wydał może i nieco kontrowersyjną, ale udaną „trójkę” i zmiażdżone grzechami gier-usług mobilne Immortal. Deweloperzy znają się jednak na rzeczy. Śledzę ich bloga, na którym regularnie pojawiają się nowe rzeczy, a wszystko, co do tej pory wiem o samej grze, nieco mnie uspokoiło. Nie wiem, czy będzie hit, ale stawiam, że jak najbardziej!

Co z tym Diablo IV?

Na razie jednak nie ma sensu na ten temat dywagować, bo twórcy sami nie zdradzili zbyt wielu konkretów. Wiemy, że otwarty świat nie wpłynie na doświadczenia dla pojedynczego gracza, ale to nie wszystko. Na jakiej zasadzie dokładnie będzie działał battle pass? Jak wygląda endgame? Czy będzie krowi poziom? Na razie czekam na te szczegóły, ale najbardziej na datę premiery. Jak pisaliśmy niedawno, gra może zadebiutować całkiem szybko, bo w kwietniu 2023 roku.

Teraz o sprawie wypowiedział się Tom Henderson na łamach Insider-Gaming, powołując się na własne źródła. Wedle nich największe gamingowe media będą mogły wkrótce zagrać w Diablo IV i opublikować materiały, wrażenia i wywiady z twórcami „przed The Game Awards 2022” (tj. 8 grudnia). Wychodzi więc na to, że w nadchodzących tygodniach powinniśmy przygotować się na istne zatrzęsienie nowych informacji na temat nadchodzącego Diablo. To jednak nie wszystko, bo daje to całkiem solidny pogląd na możliwość ujawnienia daty premiery.

Skoro Blizzardowi zależy na tym, aby media pokazały grę przed TGA, najpewniej na samym wydarzeniu Diablo IV również się pojawi. Nie da się ukryć, to wielki tytuł, a sama impreza cieszy się sporą popularnością, więc wcale bym się nie zdziwił, gdyby twórcy pokazali nowy zwiastun z gry z konkretną datą premiery. Czy tak faktycznie się stanie? Tego dowiemy się wkrótce, bo za nieco ponad dwa tygodnie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie